„Dwójka” w wojewódzkim finale turnieju Całe Pomorze Gra w Piłkę Ręczną

Najlepsze pomorskie zespoły roczników 2004 zagrały dziś (21 maja) w Kartuzach w wojewódzkim finale turnieju Całe Pomorze Gra w Piłkę Ręczną.

Drużyny zostały podzielone na trzy grupy po cztery zespoły w których rywalizowano systemem „każdy z każdym”. W tej fazie turnieju nasz drużyna zajęła drugie miejsce przegrywając jedynie z późniejszym zwycięzcom całego turnieju. Trzy najlepsze drużyny z każdej grupy zagrały o miejsca 1-3, a nam przypadła walka o miejsca 4-6. Po wygranym nieznacznie meczu z Malborkiem 8:7, ulegliśmy zespołowi z Tczewa 8:9 w trzecim meczu Malbork wygrał z Tczewem 12:11. Po podliczeniu punktów i „małych punktów” okazało się że zabrakło jednej bramki do czwartego miejsca. Ostatecznie „Dwójka” została sklasyfikowana na VI miejscu. Całe rozgrywki wygrała drużyna z Nowej Karczmy, drugie miejsce gospodarze turnieju z SP nr 5 Kartuzy , a brązowe medale wywieźli zawodnicy z Kwidzyna.

Skład drużyny:

Durajewski Kacper, Chabowski Jakub, Zabrocki Szymon, Repinski Daniel, Pepliński Piotr,

Linda Szymon, Gołębiewski Michał, Damrat Filip, Gliniecki Nikodem, Kononowicz Alan

Brauer Mateusz opiekun Marcin Linda

Wyjazd był finansowany przez Stowarzyszenie Aktywna „Dwójka” w ramach dotacji na „Szkolenie sportowe oraz organizację udziału w zawodach i rozgrywkach sportowych”.

Galerię zdjęć z wydarzenia można zobaczyć TUTAJ

Materiał: www.sp2czersk.pl

skomentowało ten post