Piknik Rodzinny w SP 2

Dnia 8 czerwca 2018 r. w piątkowe, upalne, czerwcowe popołudnie pierwszaki zaprosiły swoich rodziców na Piknik Rodzinny. Chciały w ten sposób świętować Dzień Mamy i Taty.

Około godziny 16.00 wszyscy rozlokowali się na kocykach na trawniku przy Hali Sportowej im. R. Bruskiego, oczekując przybycia ostatnich gości i wreszcie rozpoczęcia całej imprezy. Święto Mamy i Taty rozpoczęła Pani Dyrektor, witając rodziców i dzieci. Po oficjalnym otwarciu imprezy, dzieci zaprezentowały rodzicom wiersze, piosenki i krótką inscenizację. Rozbawieni rodzice z uwagą  oglądali i słuchali tego, co przygotowały ich pociechy. Na zakończenie wystąpienia małych aktorów, nie obyło się bez życzeń, podziękowań i drobnych, własnoręcznie przygotowanych upominków. Po części oficjalnej prowadzenie całej imprezy przejął p. Dawid Haftka. Przygotował wiele rodzinnych konkursów i zabawnych konkurencji. Dzieci miały okazję do świetnej, wspólnej zabawy ze swoimi rodzicami. Na zakończenie wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu, wszyscy zostali zaproszeni do stołówki szkolnej na pyszne słodkości, kawę lub wodę z cytrynką.

Widząc uśmiechy na twarzach wychodzących do domów rodziców i ich pociech, Piknik Rodzinny można chyba zaliczyć do udanych.

Materiał: www.sp2czersk.pl

skomentowało ten post