Wakacje z Jezusem – Bysław 2018

Zakończyły się kolonie dla dzieci organizowane przez Parafię św. Marii Magdaleny w Czersku. W tym roku na wypoczynek do Bysławia pojechało 50 dzieci. Podczas wspólnego odpoczynku odbyła się wycieczka na film do Bydgoszczy. Po seansie udaliśmy się wspólnie do restauracji McDonald’s, aby się posilić. W czwartek odwiedził nas ks. Proboszcz, który przywiózł dla dzieci słodkie upominki. Wszystkie dni były wypełnione atrakcjami i ciekawymi zabawami dla uczestników.
Jestem przekonany, że ta forma pomocy dla dzieci niesie za sobą wielką, nie tylko materialną wartość. Przeżycia i spotkania, w których mogli oni uczestniczyć podczas wakacji z pewnością pozostaną w ich wspomnieniach na długi czas i będą dla nich siłą przy podejmowaniu nowych zadań w nowym roku szkolnym.
Kończąc letnią akcję organizacji wypoczynku w imieniu swoim oraz rodziców i samych dzieci, gorąco dziękuję Pani Burmistrz Jolancie Fierek

i wszystkim darczyńcom za pracę włożoną w przygotowanie wyjazdu dzieci. Tylko dzięki współpracy z Państwem możliwa jest realizacja tego pięknego dzieła. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć wszystkim Wychowawcom za pełną miłości i poświęcenia pracę z dziećmi.

ks. Karol Pobłocki

Materiał: www.

parafia-czersk.pl

skomentowało ten post