WYGRAJMY RAZEM 1000 KSIĄŻEK DLA BIBLIOTEKI!! GŁOSUJMY CODZIENNIE (do 21.10 godz.23:59)

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku bierze udział w konkursie „Tysiąc powodów by czytać”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu promującego czytelnictwo. Wyzwanie podjęła Bogna Knuth, szóstoklasistka z „Jedynki”, która wykonała afisz „ Czytanie-życie do potęgi”.

Plakat ilustruje rolę książki w życiu człowieka. Książka to źródło wiedzy o świecie. Symbolizuje ją księga-brama, wykonana z pożółkłych stron powieści. Postacie (zaczerpnięte z literatury dla dzieci i dorosłych) zachęcają do jej przekroczenia oraz poznania ich historii. Towarzyszenia im w radościach i troskach. Odkrywania z nimi wartości (np. prawda, humor, uczciwość, szacunek). Plakat wyraża myśl, że dzięki czytaniu żyje się mądrzej, ciekawiej, lepiej. Tę głębię istnienia oddaje hasło oraz zastosowana technika (3D) .

Wszystko w naszych (internautów) rękach! Głosujmy każdego dnia i zachęcajmy do oddania głosu na plakat SP1 Czersk bliskich i znajomych. Razem możemy zdobyć 1000 nowiutkich książek dla biblioteki szkolnej i spełnić czytelnicze marzenia uczniów. Konkurs wygra 5 małych szkół podstawowych (do 120 uczniów) i 5 większych (powyżej 120 uczniów).

INSTRUKCJA DO GŁOSOWANIA

  1. Wejdź na empik.com/biblioteki/zagłosuj .
  2. Znajdź wśród szkół powyżej 120 uczniów plakat Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku.
  3. Kliknij zagłosuj.
  4. Dokonaj weryfikacji, czy nie jesteś robotem.
  5. Podaj adres mailowy.
  6. Wyślij.
  7. Zaloguj się na pocztę.
  8. Kliknij na otrzymany link lub skopiuj go do wyszukiwarki.
  9. Zobacz wiadomość o pomyślnie oddanym głosie.

SP1 Czersk

Materiał: www.czersk.pl

skomentowało ten post