POLICJANCI ZATRZYMALI 20-LATKA, KTÓRY PRÓBOWAŁ UKRYĆ PRZED NIMI NARKOTYKI

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki narkotyczne. Zatrzymany 20-latek na widok policjantów próbował schować woreczki ze środkami zakazanymi pod samochodem. Badanie narkotesterem wykazało, że jednym z zabezpieczonych narkotyków była marihuana. Wczoraj mieszkaniec Czerska usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających.

W miniony wtorek (09.10 br.) pod wieczór policjanci z Komisariatu Policji w Czersku realizowali nakaz doprowadzenia jednego z mieszkańców gminy Czersk na rozprawę sądową. Po wejściu pod wskazany adres na posesji policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się bardzo nerwowo zachowywać i schwał się za samochodem, gdzie próbował ukryć worek w którym były popakowane woreczki z zielonym suszem, białym proszkiem oraz tabletki. Dodatkowo funkcjonariusze przeszukali auta stojące na posesji. W jednym z nich znaleźli wagi służące do ważenia narkotyków.

Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że jedną z zabezpieczonych substancji jest marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kolejne środki zostaną przekazane biegłemu, który określi jakie substancje zakazane one posiadają.

Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu mieszkańcowi Czerska zarzuty dotyczące posiadania substancji odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Materiał: www.chojnice.policja.gov.pl

skomentowało ten post