Kilka słów od Wiktorii i Joanny

Będąc na wymianie młodzieżowej, my, dziewczyny z technikum w Malachinie świetnie się bawiłyśmy. Nie tylko nabyliśmy nową wiedzę i znajomości, a jeszcze zapał do podszlifowania swojej wiedzy. Mając przed sobą postawiony problem wspólnie z innymi osobami, z różnych narodowości szukaliśmy rozwiązania go. Współpraca była nauką a niekiedy zabawą. Po wymianie wszystkie tęsknimy za tamtym spędzaniem czasu oraz zapału do nauki ekonomii oraz języka obcego. Na pewno bardzo chętnie pojedziemy na kolejną.

Wiktoria

Moje przeżycia w trakcie projektu jak i po są nie samowite. Będąc pierwszy raz na takim wyjeździe jechałam z małym stresem, ale jak już byłam na miejscu to wszystko minęło. To jest wspaniałe kiedy różne narodowości się łączą w jedną grupę i rozwiązują razem swoje zadania czy problemy. Na projekcie nie było, że ktoś jest lepszy czy gorszy, bo jest z innej narodowości. Najbardziej podobały mi się wieczorki między kulturowe. Fajnie jest poznać tradycje, święta czy zobaczyć ciekawe miejsca. Super było kiedy uczyliśmy się tańców narodowych. Więc jeżeli macie okazję jechać na taką wymianę młodzieżową długo się nie zastanawiajcie, pakujcie się i w drogę. Nie będziecie tego żałować! To jest rewelacyjne przeżycie i daje duża motywację do nauki języka angielskiego. 🙂

Joanna

Projekt 2018-2-PL01-KA105-051351 „Entrepreneurial Entry” został sfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu „Erasmus+”

 

skomentowało ten post