Zapraszamy na Czerskie Betlejem

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców oraz Gości Gminy Czersk na „CZERSKIE BETLEJEM – WSPÓLNE KOLĘDOWANIE MIESZKAŃCÓW”.

Spotkajmy się w niedzielę – 23 grudnia o godz.16.00 na Placu Ostrowskiego w Czersku. Stanie tam prawdziwy, wigilijny stół z barszczem, piernikami i opłatkiem. Będzie „żywa szopka” ze Świętą Rodziną, pastuszkami i zagrodami z żywymi zwierzętami. Nie zabraknie życzeń oraz polskich kolęd, które wykonają m.in. pracownicy Urzędu Miejskiego w Czersku, radni Rady Miejskiej oraz Młodzieżowej Rady Miejskiej w Czersku, dyrektorzy i pracownicy szkół i przedszkoli, sołtysi, członkowie KGW i stowarzyszeń, pracownicy Nadleśnictwa Czersk oraz m.in. członkowie Klubu Sportowego BOROWIAK. Na wszystkich czekać będą podarunki. Uroczyście przekażemy Mieszkańcom Betlejemskie Światełko Pokoju, dlatego przynieśmy ze sobą lampiony, aby móc odpalić je tym wyjątkowym płomieniem i postawić na wigilijnym stole we własnym domu.

Nasze „Czerskie Betlejem” przygotowaliśmy wspólnie – począwszy od Rytlan, Łężan, Czerszczan, po mieszkańców Malachina, Gotelpia, Mokrego, Klaskawy,  Łubnej, Łega Kolonii czy Będźmierowic – przyłączcie się do nas i bądźmy razem w ten szczególny czas. Zapraszamy!

Materiał: www.czersk.pl

skomentowało ten post