„Moja przyszła praca” – rozstrzygnięcie konkursu

7 listopada 2016 r.  nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja przyszła praca”.

Konkurs został zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku pod honorowym patronatem Burmistrza Czerska i polegał na przygotowaniu przez uczniów szkół gimnazjalnych z miasta i gminy Czersk pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką, która pokazywać ma ich wizję kariery.
Ze względu na to, że na konkurs nadesłanych zostało wiele przepięknych, kolorowych prac, komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Jury brało pod uwagę zgodność z tematyką, jakość wykonania i estetykę oraz oryginalność. Wysoko punktowane było też przedstawienie środowiska pracy w danym zawodzie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, komisja zdecydowała się wyróżnić następujące prace:
I miejsce: Monika Kutowska z Gimnazjum w Rytlu
II miejsce: Anna Mollin z Gimnazjum Jana Pawła II w Czersku
III miejsce: Maksymilian Schmidt z Gimnazjum w Rytlu

Nagrodami w konkursie były bony do sklepu EMPIK ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy w Czersku, pozostali gimnazjaliści otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Uczestnikom konkursu składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w Konkursie Plastycznym. Informujemy, że wszystkie prace podziwiać można w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. Wincentego Pola w Czersku oraz na stronie (www.loczersk.pl zakładka: Ogólnopolski Tydzień Kariery; https://www.facebook.com/LiceumOgólnokształcące) oraz Urzędu Miasta i Gminy w Czersku (www.czersk.pl)

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Patronat medialny przyjął portal internetowy www.wizjalokalna.pl

Koordynator konkursu: Małgorzata Szulc

Materiał www.loczersk.pl

skomentowało ten post