„Journalism in me” – wizyta przygotowawcza

Kilka dni temu zakończyła się wizyta przygotowawcza do projektu „Journalism in me” koordynowanego przez Stowarzyszenie I like Czersk. Fundusze na realizację projektu pozyskane zostały ze środków programu Erasmus+.

 

W dniach 9-11 września przedstawiciele organizacji pozarządowych z Łotwy, Turcji, Bułgarii, Rumunii, Węgier oraz Polski podejmowali działania związane z przygotowaniami do wymiany młodzieży, która odbędzie się 5 – 12 października. Wówczas 5 – osobowe delegacje z 6 organizacji partnerskich wezmą udział w zaplanowanych aktywnościach. Liderzy grup biorący udział w spotkaniu zapoznali się z warunkami panującymi w hotelu Roal (miejscu wizyty przygotowawczej, a także wymiany), a także aspektami takimi jak bezpieczeństwo, funkcjonalność obiektu oraz polska gościnność. Uczestnicy spotkania omówili dzienny harmonogram z wszystkimi zaplanowanymi zajęciami i rolą, jaką każdy z partnerów odegra przy organizacji różnych warsztatów. Ważnym punktem spotkania były również rozmowy na temat promocji projektu, a także upowszechniania jego rezultatów.

 

M.D.

 

Stowarzyszenie I like Czersk

Projekt 2017-2-PL01-KA105-039116 „Journalism in me” został sfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu „Erasmus+”

skomentowało ten post