Kategorie
Inne Zrealizowane projekty

Youth Exchange
„Clean Water, Clean Future”
Kayseri, Türkiye
02/12/2023-07/12/2023

Głównym tematem całego projektu było „Clean Water, Clean Future”. W czasie zajęć poznawaliśmy różne sytuacje kryzysowe spowodowane przez przyczyny naturalne i nienaturalne, sposoby ich zapobiegania i zachowania w danej sytuacji. Naszą zdobytą wiedzę przekładaliśmy na praktykę dzięki tworzeniu planów i projektów oszczędzania wody – tak cennego źródła życia. Byliśmy mocno podekscytowani możliwością uczestniczenia w warsztatach oraz poznawania nowych przyjaciół i kultur. 

Pod koniec każdego dnia warsztatów uczestniczyliśmy w wieczorkach kulturowych, gdzie mieliśmy okazje bliżej poznać obyczaje, tradycje oraz spróbować ich reprezentacyjnych dań. Kraje partnerskie: Turcja, Polska, Litwa, Hiszpania, Czechy, Łotwa.

Zdecydowanie najlepszym aspektem tego projektu było integrowanie się z innymi uczestnikami. Mieliśmy okazje sprawdzić się w języku angielskim oraz przełamać bariery językowe. Wszyscy członkowie projektu wspierali się i tworzyli bardzo rodzinną atmosferę. Osoby, które myślą o wyjeździe na Erasmusa, zdecydowanie powinny się na niego wybrać.

Maciej Gacek – lider polskiej grupy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *