Kategorie
EUROMED EVE POLSKA Zrealizowane projekty

Youth Exchange
„All About Leadership”
18/03/2024-29/03/2024
Murzasichle, Poland

Wymiana młodzieży „All About Leadership” miała miejsce w Murzasichle w Polsce od 18/03/2024 do 29/03/2024. Ten projekt składał się z uczestników z Polski, Łotwy, Litwy, Rumunii, Węgier oraz Irlandii. 

Podczas różnorodnych zajęć nauczyliśmy się na przykład jak radzić sobie ze stresem, co robić w kryzysowych sytuacjach podczas wymiany, jak pracować z grupą ludzi oraz jak operować różnymi aspektami związanymi z organizacją projektów.  

Przez różne aktywności i zabawy nawiązujące do tematu przywództwa mogliśmy wcielić się w rolę lidera na wymianie międzynarodowej oraz w naszym życiu prywatnym. W trakcie projektu mieliśmy okazję poznać kulturę inny krajów i podzielić się swoją własną na Wieczorkach Kulturowych. Dzięki zabawom integracyjnym mogliśmy zawsze świeżo zacząć dzień warsztatów przygotowywanych poprzez wszelakie narodowości. Odwiedziliśmy również lokalną szkołę w której wspólnie przeprowadziliśmy dwugodzinne zajęcia o języku i kulturze. Pod koniec projektu wybraliśmy się także na Morskie Oko, weszliśmy na Gubałówkę i pokazaliśmy wszystkim uczestnikom jak pięknym miastem jest Zakopane. 

Spotkaliśmy dużo wspaniałych ludzi oraz liderów, którzy wnieśli bardzo dużo do projektu. Czas spędzony z nimi w trakcie wymiany będzie dla nas na pewno niezapomnianym wspomnieniem.

Zorganizowane przez 🇵🇱 EUROMED EVE POLSKA 

Organizacjami partnerskimi projektu są:

🇱🇻 Latvian Association for Youth Activists

🇷🇴 Asociatia Beyond

🇮🇪 Healthy Generations Youth Group 

🇭🇺 Biatorbágyi Innovatív Technikum és Gimnázium 

🇱🇹 Vilniaus Užupio gimnazija

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *